ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *
کد امنیتی *

hide

output 8QrGIH

نانو تکنولوژی

به دلیل آنکه  با استفاده از تاثیر فوق العاده  فناوری نانو یک ساختمان در زمان‌ها و مکان‌های مختلف می‌تواند رفتارهای متفاوتی از خود نشان دهد، سخت و غیر قابل انعطاف یا نرم و سیال، تئوری‌های شناخت مواد به   شکل کلی تغییر کرد.

در اصل مصالح، هویت همیشگی خود را از دست می‌دهند و دیگر معماری در زمان و مکان محدود نخواهد شد. مدرک بدون شک و مستدل تاثیر مستقیم فناوری نانو با معماری، مصالح (تولیدات فیزیکی) هستند که عموماً کاربری‌های گوناگونی به ساختمان‌ها می‌بخشند. این مصالح امکانات ویژه ای را برای کامل کردن و بهبود مصالح ساختمانی و فکر کردن درباره شکل جدیدی از زندگی ، به وجود می‌آورند  .

عایق حرارتی

افزایش روز به روز جمعیت جهانی و گسترش میزان ساخت ‌و ساز ها در جهان و همچنین به علت نامحدود نبودن منابع  و مصالح نورد نیاز برای ساخت ساختمان ، تقاضا برای استفاده کردن از مصالح نوین در صنعت ساختمان گسترش پیدا کرده‌است . کوشش در راستای یافتن راه حل‌ هایی برای بهبود کیفیت ، گسترش کارایی مصالح ساختمانی و کم شدن مصرف از ماده های خام و انرژی های غیر قابل بازگشت ، باعث استفاده از فناوری‌های جدید در این صنعت شده‌است. یکی از بزرگ ترین فناوری ‌های جدید در قرن حاضر فناوری نانو است که استفاده از آن برای برطرف کردن نیازهای صنعت ساختمان، می‌تواند بسیار راه حل خوبی باشد. از خوبی های استفاده از این علم و تکنولوژی جدید می ‌توان به گسترش کیفیت مصالح، صرفه‌جویی  کردن در استفاده از انرژی برگشت ناپذیر و به خاطر همین علت صرفه‌جویی اقتصادی گسترش این فناوری در معماری به‌ طور چشمگیری در حال پیشرفت است . که در ذیل به چند مورد از آن اشاره می کنیم :

  • نانو پوشش ‌ها
  • نانو رنگ ها
  • رنگ‌های دارای خاصیت خود تمیز شوندگی
  • سیمان و بتن

نانو پوشش‌ ها

نانو پوشش‌های هوشمند، از جمله بهترین اختراعات هستند . فناوری نانو در عرصه ساخت و تولید پوشش‌ ها انقلابی تازه درست کرده اند که علاوه بر کارکردهای گوناگون و چند منظوره، انتظارات مصرف کنند را درباره صرفه جویی در هزینه و انرژی برآورده می کند . مواد نانو هوشمند دارای خاصیت ضد خوردگی، ضد رادار، تصفیه‌کننده هوا، تمیزکننده سطوح و دارای پوشش‌های زیست فعال می باشند . این مواد با بهره‌گیری از برخی عوامل محیطی از جمله نور، گرما یا با حساسیت به برخی تغییرات شیمیایی همچون وقوع واکنش خوردگی، عکس‌العمل مناسب و کارکردهای مورد انتظار را بروز می‌دهند. در اینجا کار نانو ذرات در عملکرد نوین هر یک از پوشش‌ های کاربردی آن مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نانو پوشش‌ های ضد خوردگی

استفاده از نانو ذرات در ساختن پوشش‌ هایی با قابلییت ضد خوردگی، یکی از مهم ترین دستاوردهای فناوری نانو می باشد . از کاربرد های مهم نانو ذرات در پوشش‌ های عایقی می‌ توان به بهبود خواص حفاظتی ، محافظت آندی ، کاتدی و افزایش خواص چسبندگی اشاره کرد . استفاده از نانو ذرات برای حامل بازدارنده‌های خوردگی نیز از کاربرد های غیر مستقیم حفاظتی نانو ذرات در ساخت پوشش‌ های نوین و هوشمند است. نانو ذرات با توجه به داشتن ویژگی‌ هایی مثل سطح جانبی و واکنش‌ پذیری شیمیایی با قدرت بالا قادرند درصد بالایی از ذرات بازدارنده خوردگی را بر روی خود حمل کنند.

یکی از بخش های مهم در استفاده از نانو ذرات برای پوشش های هوشمند، انتخاب دسته ای از نانو ذرات است که بتواند گونه ‌ای از اتصالات موقت یا بازدارنده ‌ها را پدید آورند که به محض آزاد شدن محصولات جانبی خوردگی، این اتصالات شکسته شده و آزادسازی بازدارنده در محیط ممکن گردد.

در دسته‌ای دیگر از نانو پوشش ‌های ضد خوردگی، اتصالات تشکیل شده بین نانو ذرات و بازدارنده نسبت به یون‌ های هیدروکسید که از محصولات غیر ضرور اصلی در فرایند های خوردگی  که فلزات دارند حساس هستند و در لحظه آزاد شدن آن در محیط، اتصالات شکسته شده و بازدارنده به سمت محل آسیب دیده در فلز حرکت می کند . بازدارنده به سمت قسمت آسیب دیده حرکت خواهد کرد. بازدارنده در واکنش با عامل های خورنده زنده می شوند ، اکسیدهای نامحلولی به وجود می آورد که بر روی سطح فلز رسوب می کنند و از نفوذ الکترولیت به قسمت رویی فلز جلوگیری خواهد کرد و موجب غیر فعال شدن الکترون های آزاد آن می شود .

WhatsApp Image 2020 02 16 at 08.47.49

از بزرگ ترین ویژگی های این دسته از پوشش‌ ها عدم بکارگیری تعدادی از بازدارنده‌های شیمیایی نظیر کروماتها است که به شدت سرطان زا است . استفاده   کردن از بازدارنده ‌هایی مثل کرومات‌ها در پوشش ‌های غیر نانویی به دلیل آزادسازی مداوم آن‌ها حتی هنگام ایجاد نشدن واکنش خوردگی، موجب مصرف مقادیر بسیار زیاد و اصراف می‌ شد که خطرات بسیار زیادی برای زیست‌ محیطی را به دنبال دارد .

نانو پوشش‌ خود تمیز شونده

برآمدگی‌های میکروسکوپی دیده شده به روی برگ یک نیلوفر آبی، سطح مومسان آن را به سطحی ابر آب گریز بدل کرده که به شدت دافع آب است. قطرات باران به آسانی در تمام چنین سطحی غلتیده می شوند ، هر گونه آلودگی را از بین می برند. محققان موادی مصنوعی که دارای خاصیت خود تمیزکنندگی هستند را تولید کرده‌اند که به «اثر نیلوفر آبی» شهرت دارند. این در حالی  است که برخی از آن‌ها تکیه بر این دارند که دیگران ، از خصوصیت متقابل یعنی ابر آب دوستی و واکنش‌های شیمیایی کاتالیستی بهره می‌گیرند. محصولات  در آینده نزدیک ممکن است دو ویژگی آبدوستی و آبگریزی را با یکدیگر ترکیب کرده یا از موادی با قابلیت کلیدزنی استفاده کنند و به این وسیله جریان مایعات را در قسمتهای میکروسیالی کنترل کنند.

نانو پوشش ها در حال حاضر در بسیاری از ساختمانها و بنا ها در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند . نانو تکنیک ها در بتن خود تمیزشونده و سنگ ، شیشه و سرامیک ، منسوجات ، چوب ، فولاد ضد زنگ ، آلومینیوم و پلاستیک مورد استفاده قرار گرفته اند . نانوپوشش ها باعث می شوند ساختمان مخصوصا پنجره ها برای یک مدت خیلی طولانی تمیز بماند .

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید یا کلیپ های نمونه کار ما را در آپارات دنبال کنید.

برای دیدن نمونه کارهای ما و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به اینستاگرام ما نیز مراجعه کنید .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید ☎️ تلفن تماس :
021 - 44 30 0520

0912

در این مطلب می خواهیم راجب یکی از ویژگی هایی که رنگ های نانو دارند را بررسی کنیم .یکی از آن ویژگی ها را می توان به ویژگی عایق حرارتی بودن آن اشاره کرد .


رنگ عایق حرارتی

رنگ عایق حرارتی برخلاف عایق‌های سنتی از سه مکانیسم برای عایق سازی استفاده می شود رنگ عایق حرارتی در نوع سنتی فقط باعث کاهش هدایت حرارتی می شود در صورتی که رنگ نانو عایق حرارت امروزی باعث بازتابش نشر خیلی زیاد و هدایت حرارتی پایین را هم دارد.

بنابراین ضخامت بسیار کمی از عایق های سنتی کارآیی بیشتر از خود بروز می دهد .

ویژگی های منحصر به فرد

رنگ عایق حرارتی به طور همزمان اثرهای عایق حرارتی صوتی رطوبتی و ضد خوردگی را نیز نشان می دهد که منحصر به فرد است.

رنگ نانو عایق حرارتی برخلاف عایق های پلیمری شعله‌ور نمی شود رنگ نانو عایق حرارتی برخلاف عایق های سنتی در اتوبان زیاد کارایی خود را از دست نمی‌دهد .

این عایق قابل اجرا در سطوح مختلف و شکاف هاست که فایده ای نسبت به دیگر عایق ها دارد رنگ نانو عایق حرارتی به دلیل انعطاف پذیری در محدوده دمایی ۸۰ تا ۱۵۰ درجه سانتی گراد سبب حفاظت سطوح مختلف ساختمانی در برابر  انبساط و انقباض اقلیمی است.

این پوشش دارای فرمولاسیون منحصر به فرد است که می تواند خیلی خوب از انتقال حرارت ناشی از گرادیان دمایی در دو سمت که محیط بسته جلوگیری کند.

ویژگی های فنی

نانو یک محصول بر پایه ی رزین های پایه ی آب و حلال است که شامل پیگمنت های خنثی و نانو افزودنی می باشد و به این دلیل هم در مصرف های صنعتی و ساختمان قابل اعمال و استفاده می باشد.

همه ی این پوشش ها چسبندگی بسیار عالی و مقاومت بسیار مناسب در برابر تست سالت اسپری و آلودگی هوا ، قارچ ها و میکروب ها از خود نشان می دهد.

پوسته پوسته نمی شود و ترک نمی خورد و چسبندگی آن به سطح بسیار عالی می باشد.

براساس بررسی های انجام شده ، اثر استفاده از این پوشش در روز های بسیار گرم یا بسیار سرد خیلی بیشتر می شود و می تواند اختلاف دمایی تا ۲۰ درجه ی سانتی گراد بین دمای محیط خارج و داخل به وجود آورد.

این اختلاف در دماهای معتدل هم بسیار زیاد نیست و اصولاً بازدهی این پوشش در منطقه هایی که دمای هوا به میزان قابل توجهی بالا و یا پایین بوده و بسیار خوب است.

در چه جاهایی می توان از رنگ نانو عایق حرارتی استفاده کرد؟

رنگ نانو عایق حرارتی کاربرد بسیاری در صنعت ساختمانی دارد با استفاده از رنگ نانو عایق حرارتی می توان عایق حرارتی ساختمان را به طور بسیار مطلوبی به وجود آورد از جمله بخش هایی که در ساختمان با استفاده از رنگ نانو عایق می توان عایق کاری کرد و به طور زیر توضیح داده شده است.

سقف ها: با عایق کاری سقف مصرف انرژی برای گرمایش و سرمایش ساختمان ۳۵درصد تا ۴۵درصد کاهش یافته است.

دیوارهای خارجی : مصرف انرژی برای گرمایش و سرمایش ساختمان را حدود ۱۵درصد کاهش می دهد.

رنگ عایق حرارتی | رنگ عایق حرارتی نانو

کف : مصرف انرژی در زمستان را ۵درصد کاهش می دهد.

همه ی لوله های رفت و برگشت آب چیلر

همه ی لوله های رفت و برگشت آب داغ و گرم

همه ی لوله های رفت و برگشت منبع های استنباطی

همه ی لوله های آب گرم و برگشت آب گرم مصرفی

همه ی لوله های آب سرد قرار گرفته شده در زیر سقف ، محوطه ی باز و....

همه ی منبع های آب گرم کویل دار ، دوجداره و انبساط

همه ی منبع های آب سرد قرار گرفته شده در فضای باز ، پشت بام

منبع های گازوئیل نصب شده در فضای باز

همه ی لوله های بخار صنایع برای جلوگیری از تشکیل شدن کندانس سردخانه ها

و...

 

عایق ها به شکل های متفاوت صفحه ای ، تخته ای آجری ،ورقه ای ، و نواری به بازار عرضه می شوند.

پوشش عایق حرارتی سطح های سنگی و  بتنی

عایق کاری سطح های متفاوت ساختمانی یکی از راه های جلوگیری از هدر رفتن انرژی و کاهش هزینه ها می باشد.

با اعمال نانو پوشش عایق حرارتی بر روی سطح های ساختمانی سنگی و بتنی می توان این امر را تا حد قابل قبول تحقق بخشید.

نانو ذره های موجود در این پوشش با جذب کردن بخشی از طیف های تابش و باز تابش نور خورشید سبب جلوگیری از عبور گرما می شوند و مصرف انرژی را به مقدار بسیار زیادی کاهش می دهند ، به صورتی که راندمان کاهش گرمای عبور شده تا حدود ۲۰ الی ۲۵ درصد خواهد بود .

رنگ نانو عایق حرارتی SI-500

رنگ نانو پایه ی آب SI_500 با خاصیت کشسانی بسیار زیاد ، در نمای داخلی و خارجی ساختمان ها قابل استفاده بوده است و از انتقال حرارت به سطح های داخلی جلوگیری کرده و بیش از ۵۰ درصد راندمان انرژی مفید را افزایش می دهد.

SI_500 افزون بر خاصیت کشسان از ذره های نانو سرامیک برای جلوگیری کردن از انتقال حرارت استفاده می شود و سطح آن از دیگر رنگ های ساختمانی زبرتر نشان داده می شود و در دو گروه ‌A و B تولید و ارائه شده که نوع A با توان محافظت در برابر ۵۰ درجه و برای سطح های ساختمانی و نوع B برای جلوگیری کردن از انتقال حرارت های بالای ۲۵۰ درجه مانند لوله ها ی تاسیسات ، سالن های ذوب فلز ها استفاده می شود.

این محلول به رنگ طوسی است اما به دلیل سفارش در رنگ های دیگر قابل ارائه می باشد.

ویژگی این محصول

مقاوم در برابر تغییر آب و هوای محیط

حلال پایه ی آب

۴۰۰ درصد قابلیت کشسانی

ضد اشعه ماورای بنفش

ضد ترک

نحوه مصرف :
مقدار مصرف :

یک کیلو رنگ نانو برای یک متر مربع

یک لیتر پرایمر برای پنج متر مربع

روش اجرا : با استفاده از غلطک ، قلمو

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید یا کلیپ های نمونه کار ما را در آپارات دنبال کنید

برای خریداری از این محصول و دیدن دیگر محصولات به صفحه نخست سایت ما مراجعه کنید .

برای دیدن نمونه کارهای ما و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به اینستاگرام ما نیز مراجعه کنید .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید ☎️ تلفن تماس :
021 - 44 30 0520
0912 رنگ عایق حرارتی | رنگ عایق حرارتی نانو888 6350


رنگ عایق حرارتی

رنگ عایق حرارتی:

رنگ عایق حرارتی بر خلاف عایق های سنتی و غالبا ناکارآمد  از 3 مکانیسم پیشرفته برای عایق سازی بهرهمند است . رنگ های عایق حرارتی در مدل سنتی تنها هدایت حرارت را کاهش می دهند در صورتی که رنگ نانو عایق حرارتی دارای بازتابش بسیار بالا انتشار بسیار بالا و هدایت حرارتی به صورت همزمان است و میتوان گفت با ضخامت بسیار کمتر از عایق های سنتی کارایی بالاتری را داراست . بعضی از رنگهای عایق حرارتی بطور همزمان اثرات عایق حرارتی ، صوتی، رطوبتی و ضد خوردگی را دارا هستند که کم نظیر است .

این رنگ ها بر خلاف عایق های پلیمری شعله ور نمی شود اکثر این عایق ها بر خلاف عایقهای سنتی در رطوبت بالا نیز کارایی خود را از دست نمی دهند .این عایق قابل اجرا در سطوح مختلف و شیار هاست که مزیتی افزون به عایق های دیگر است.

رنگ نانو عایق حرارتی  بدلیل انعطاف پذیری و توانایی مقاومت در بازه دمایی 80- تا 150 درجه سانتی گراد موجب محافظت سطوح ساختمانی در مقابل انبساط و انقباض های اقلیمی است. این پوشش دارای فرمول منحصر به فردی است که می تواند به آسانی از انتقال حرارت ناشی از فشار دمایی در دو سمتی که محیط بسته است جلوگیری بعمل آورد .

ویژگی‌‌های فنی :

رنگ های عایق حرارتی یک محصول بر پایه رزین های پایه آب و حلال است که حاوی پیگمنت های خنثی و نانو افزودنی میباشد و به همین علت هم در مصارف صنعتی و ساختمانی قابل اجرا و استفاده است . تمامی این پوشش ها چسبندگی عالی و مقاومت مناسب در برابر تست اسپری ، آلودگی هوا ، قارچ ها و میکروب ها از خود نشان داده ، پوسته پوسته نمی شود ، شکاف ایجاد نمیکند وچسبندگی آن به سطح ،  مثال زدنی است.

بر اساس بررسی های به عمل آمده ، تاثیر استفاده از این پوشش در روزهای خیلی گرم یا خیلی سرد بسیار بیشتر می شود و اصطلاحا ملموس تر است چراکه می تواند اختلاف دما تا 20 درجه سانتی گراد را فی ما بین دمای خارج و داخل ایجاد کند . این اختلاف در دماهای معتدل خیلی زیاد نیست و اصولا بازدهی وکاربرد این پوشش در مناطقی که دمای هوا به میزان قابل توجهی بالا و یا پایین بوده و بسیار بهتر است.

در چه مکان هایی می توان از رنگ عایق حرارتی استفاده کرد؟

نانو رنگ عایق حرارتی کاربرد زیادی در صنعت ساختمان دارد با استفاده از نانو رنگ عایق حرارتی می توان یک ساختمان را به صورت  بسیار خوبی بهینه سازی کرد از جمله بخش هایی که در ساختمان با استفاده از رنگ نانو عایق حرارتی می توان عایق کاری کرد به شرح زیر است :

سقفها : با عایق کاری سقف ساختمان مصرف انرژی برای گرمایش و سرمایش به طور متوسط ۳۵% تا ۴۵% کاهش می‌یابد.

دیوار های خارجی : هدر رفت انرژی برای گرمایش و سرمایش ساختمان را حدود ۱۵% کاهش می‌دهد.

کف : مصرف انرژی در زمستان را ۵% کاهش می‌دهد.

موارد دیگری از کاربرد عایق حرارتی :

کلیه لوله‌های رفت و برگشت آب چیلر

همه لوله‌های رفت و برگشت آب داغ و گرم

همه لوله‌های رفت و برگشت منابع انبساطی

همه لوله‌های آب گرم و برگشت آب گرم مصرفی در ساختمان

همه لوله‌های آب سرد قرار گرفته در محوطه باز ، زیر سقف پارکینگ ، پشت بام و …

همه منابع آب گرم کویل‌دار، دوجداره و انبساط

همه منابع آب سرد قرار گرفته در فضای باز، پشت بام و پارکینگ

منبع های گازوئیل نصب شده در فضای باز و پارکینگ

کلیه لوله‌های بخار صنایع جهت جلوگیری از تشکیل کندانس

سردخانه‌ها

چرا رنگ های نانو کامپوزیتی ارجعیت دارند؟

رنگ های نانو عایق رطوبتی یا گرمایی بسیار نازک و تمیز است که به سختی میتوان متوجه آن شد . با افزایش تقاضا برای ساختمان هایی با بازده انرژی بالا، رنگ های نانو عایق حرارتی ارزان ترین راه برای کاهش انتشار کربن از ساختمان ها می باشند . این رنگ ها مصرف انرژی ساختمان را به نسبت مطلوبی کاهش می دهند و شرایط دلپذیری را برای محیط داخلی فراهم می کنند . مواد نانو عایق حرارتی و یا نانو پوشش ها کارایی بیشتری نسبت به مواد معمولی مانند فایبر گلاس یا سلولز را دارند .

عایق نانو کامپوزیتی اختراع شده  با هیدرو NM-اکسید ساخته شده از فناوری نانو و ثبت شده به عنوان یکی از عایق های با کیفیت و دارای پایین ترین هدایت گرمای اندازه گیری شده می باشد . یک نانو پوشش مایع ، با لایه بسیار نازک خشک می شود و علاوه بر عایق حرارت موجب حفاظت در برابر خوردگی و میکروب یا قارچ ها می شود و از ایجاد کپک جلوگیری می کند. نانو پوشش های عایق  همچنین خطوط لوله را عایق بندی می کنند – نانوپوشش آنها را در مقابل تغییرات آب و هوایی حفاظت می کند و موجب صرفه جویی در انرژی می شود .

نانو پوشش های عایق در ساختمان

نانوپوشش هایی که آلودگی زدا هستند ، سمومها و میکروب هایی را که در تماس با سطوح قرار دارند ، از بین می برند . هنگامی که بر روی یک جاده، پل یا یک ساختمان رنگ آمیزی صورت میگیرد ، نه تنها از سطح محافظت می کند و نیاز به تمیز کردن آنها را کاهش می دهد ؛ بلکه آنها برخی از آلودگی هایی را که اتومبیل ها ایجاد می کنند حذف می نمایند نانوعایق ها نامرئی و غیر سمی هستند . پنجره های خود تمیزشونده یکی از اولین کاربرد های فناوری نانو در معماری می باشند . پوشش باعث می شود آب از سطح به راحتی جدا شود ، که موجب به حداقل رساندن ایجاد لکه بر روی سطوح می شود. آنها همچنین دارای پتانسیل خوبی برای تمیز کردن هوای داخل را نیز دارند.

نانو پوشش ها در حال حاضر در بسیاری از ساختمانها و بنا ها در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند . نانو تکنیک ها در بتن خود تمیزشونده و سنگ ، شیشه و سرامیک ، منسوجات ، چوب ، فولاد ضد زنگ ، آلومینیوم و پلاستیک مورد استفاده قرار گرفته اند . نانوپوشش ها باعث می شوند ساختمان مخصوصا پنجره ها برای یک مدت خیلی طولانی تمیز بماند .

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید یا کلیپ های نمونه کار ما را در آپارات دنبال کنید

محصولات پر طرفدار

NP-D (محصول نانو مخصوص پارچه و لباس)
NP-D محصولی از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) جهت اجرا بر روی انواع پارچه و لباس

"> NP-D (محصول نانو مخصوص پارچه و لباس)

NP-D محصولی از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) جهت اجرا بر روی انواع پارچه و لباس

تماس برای قیمت: ۰۲۱۴۴۳۰۰۵۲۰
SIP-100 (محصول VIP نانو مخصوص فروش به کارخانجات | آجرنما، سنگ و سیمان سفید)
SIP-100 (محصول VIP نانو مخصوص فروش به کارخانجات) از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) جهت اجرا قبل از نصب آجرنما، سنگ نما، سیمان و بتن

"> SIP-100 (محصول VIP نانو مخصوص فروش به کارخانجات | آجرنما، سنگ و سیمان سفید)

SIP-100 (محصول VIP نانو مخصوص فروش به کارخانجات) از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) جهت اجرا قبل از نصب آجرنما، سنگ نما، سیمان و بتن

0ریال
SIP-150 (محصول نانو ویژه نما ساختمان | آجرنما، سنگ و سیمان سفید)
SIP-150 محصولی از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) جهت اجرا قبل از نصب آجرنما، سنگ نما، سیمان و بتن . 

این محصول شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) جهت اجرا بر روی انواع  آجرنما با رنگهای تیره می باشد . این مواد به آجرنما حالت خیسی شدن و شاین شدگی میدهد . و کاملا آجر را ضد شوره و نانو میکند و حالت براق به آجر نمی دهد و ایجاد فیلم نمی کند  . 

"> SIP-150 (محصول نانو ویژه نما ساختمان | آجرنما، سنگ و سیمان سفید)

SIP-150 محصولی از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) جهت اجرا قبل از نصب آجرنما، سنگ نما، سیمان و بتن . 

این محصول شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) جهت اجرا بر روی انواع  آجرنما با رنگهای تیره می باشد . این مواد به آجرنما حالت خیسی شدن و شاین شدگی میدهد . و کاملا آجر را ضد شوره و نانو میکند و حالت براق به آجر نمی دهد و ایجاد فیلم نمی کند  . 

300,000ریال
SI-191 (محصول نانو ، براق کننده مخصوص آجرنما و سنگ های قیچی)
SI-191 محصول صنعت رنگ و رزین تحت لیسانس شرکت Joniur از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) جهت اجرا بر روی آجرنما و سنگ های قیچی

"> SI-191 (محصول نانو ، براق کننده مخصوص آجرنما و سنگ های قیچی)

SI-191 محصول صنعت رنگ و رزین تحت لیسانس شرکت Joniur از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) جهت اجرا بر روی آجرنما و سنگ های قیچی

400,000ریال
NP-500 (حصول نانو ویژه نما ساختمان | آجرنما و سیمان شسته)
NP-500  محصولی از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) رنگ عایق حرارتی مخصوص نمای ساختمان با 70 درصد کاهش انتقال حرارت و 100 درصد راندمان بالا ، قابل اجرا روی سطوح گچ ، سیمان و فلزات می باشد .

"> NP-500 (حصول نانو ویژه نما ساختمان | آجرنما و سیمان شسته)

NP-500  محصولی از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) رنگ عایق حرارتی مخصوص نمای ساختمان با 70 درصد کاهش انتقال حرارت و 100 درصد راندمان بالا ، قابل اجرا روی سطوح گچ ، سیمان و فلزات می باشد .

1,100,000ریال

ملاقات در دفتر

hideبزرگراه آزادگان - قبل از پمپ بنزین فیروز بهرام - شرکت پارس پوشش (نانو پارس گرجی)

hideشماره تماس: ۴۴۳۰۰۵۲۰ ۰۲۱

hidenanonama@gmail.com

ساعت کاری

hideشنبه-۴شنبه------- ۸ صبح - ۵ بعدظهر

hide۵شنبه ------------ ۸ صبح - ۳ بعدظهر

hideجمعه ------------------ تعطیل است

به ما بپیوندید!

در صفحات اجتماعی ما عضو شوید و ما را دنبال کنید .

1  2  3

خبرنامه