ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *
کد امنیتی *

hide

output 8QrGIH

شرکت نانو پارس گرجی به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده رنگهای ساختمانی نانو در ایران می باشد که با داشتن محصولاتی متنوع در حوزه نانو ، یکی از برترین ها در زمینه رنگ نانو ساختمانی می باشد . 

 

در ابتدا جهت خرید محصولات نانو و رنگ نانو ساختمان ، می توانید به اینجا مراجعه کنید . همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر ، می توانید با شماره های زیر و یا صفحه تماس با ما مراجعه کنید : 

تلفن شرکت :  0520  30  44 - 021 

تلفن همراه : 6350  888  0912

آدرس: بزرگراه آزادگان - قبل از پمپ بنزین فیروز بهرام - شرکت پارس پوشش (نانو پارس گرجی)

 

رنگهای ساختمانی نانو

 

در ادامه ، به معرفی انواع رنگ نانو در ساختمان اشاره می کنیم : 

انواع رنگ نانو در ساختمان :

رنگ نانو یکی از رنگ های ساختمانی است که کاربرد های فراوانی در صنعت ساختمان سازی دارد البته لازم به ذکر که این ماده از نشر شیمیایی هیچگونه ضرری برای ساکنین یک ساختمان و طبیعت ندارد .

 

انواع رنگهای نانو در ساختمان:

رنگ نانو خود تمیز شونده یا لایه آبگریز

رنگ نانو عایق رطوبتی ( مخصوص استخر ، حمام و سرویس های بهداشتی)

رنگ نانو عایق حرارتی و برودتی

رنگ نانو ضد حریق

رنگ نانو ضد باکتری

 

رنگهای ساختمانی نانو | رنگ ساختمان

 

 یک - رنگ خود تمیز شونده یا لایه آبگریز :

پوشش ضد آب نانو مناسب برای تمامی ابزارآلات ساختمانی و مصالحی است که روی سطح خود دارای حفره هاو شکاف های ریز و یا درشت هستند. سطوح کلیه مواد هر چند صاف و صیقلی باشند اما در ابعاد نانو یا کوچکتر مانند شیشه دارای حفره ها و شکاف هایی هستند که باعث جذب گرد و غبار و ایجاد لکه بعد از تماس با آب می شوند . ذرات بسیار کوچک رنگ خود تمیز شونده نانو می تواند روی تمامی حفره ها و شکاف ها را بپوشاند و باعث ایجاد سطحی یکنواخت و صیقلی شود. سطح پوشانده شده با مواد نانو هیچگونه گرد و غبار ، چربی و یا آب را جذب خود نمی کند.

جالب است بدانید گل نیلوفر آبی به صورت خدادادی دارای همچین خاصیتی است و گرد و غبار یا هرگونه ذرات ریزی را جذب نمیکند و به راحتی با آب باران تمیز میشود

خاصیت آب گریزی در این گیاه به دلیل خصایت نانواسکوپی برجستگی‌های بهم چسبیده است که بر روی سطح برگ‌های خودشوینده آن قرار دارد

امروزه کارخانه های تولید کننده رنگ‌های نانو از این فن‌آوری در تولید محصولات خود استفاده میکنند .

کاربرد پوشش آبگریز نانو :

رنگ خود تمیز شونده می تواند برای تمامی مصالح و سطوحو ابزار های ساختمانی مانند آجر ، چوب ، شیشه ، بتن ، بلوک، و سیمان کاربردی باشد .

به طور مثال پوشش نانو مخصوص نما های سیمانی ، نوعی رنگ نانو خود تمیز شونده میباشد که بی رنگ ، آبگریز ، مقاوم در برابر یخ زدگی است و باعث افزایش طول عمر مفید سطوح سیمانی می شود .

پوشش ضد آب نما های آجری ، آجر به علت حفره و شکاف های زیاد در سطحش باعث جذب آلودگی شهر ، گرد و غبار ، ذرات معلق در هوا و آب می شود و این عوامل باعث کثیف شدن نما ، پوسته پوسته شدن آجر و یا شوره زدن آن می شود و ظاهری نامطلوب از ساختمان را به نمایش میگذارد. برای رفع این مشکل و حفظ زیبایی آجر و نمای ساختمان می توان از پوشش نانو آبگریز برای پر کردن حفره ها و شکاف ها و ایجاد سطحی صیقلی و عایق در برابر آب استفاده نمود .

پوشش آبگریز نماهای کاهگِل ، برای حفظ و مرمت بناهای باستانی با ارزش معمولا از خشت ، کاهگِل و یا آجرهای گلی ساخته شده اند می توان از  پوشش نانو محافظ کاهگل استفاده نمود که باعث افزایش طول عمر مفید ساختمان می شود .

 

دو - رنگ عایق رطوبتی نانو : 

رنگ نانو عایق رطوبتی به عنوان یکی از انواع عایق های نانو می تواند مانند رنگ با غلتک ، اسپری و یا هر وسیله ای دیگر بر روی سطح اعمال کرد و سطحی یکنواخت ، صیقل و ضد آب ساخت . رنگ عایق رطوبتی نانو پایه آب است اما در اکثر مواقع به صورت خالص استفاده می شود بعد از واکنش با آب و اعمال روی سطح ، به مرور خشک شده و از نفوذ آب به سطوح داخلی جلوگیری میکند . رنگ نانو عایق رطوبتی در مقابل اشعه فرابنفش و در شرایط جوی مختلف از جمله سرما ،گرما ، مرطوب و... بسیار مقاوم است .

کاربرد رنگ عایق رطوبتی نانو :

از رنگ نانو عایق رطوبتی می توان برای ایزولاسیون و محافظت از سطوح در برابر نفوذ آب استفاده نمود. از جمله کاربردهای رنگ نانو عایق رطوبتی می توان به عایق کردن سطوح استخر ، مخازنی که از بتن ساخته شده اند ، پشت بام ، مکان های مرطوب مانند سرویس های بهداشتی و حمام استفاده کرد .

 

رنگهای ساختمانی نانو | رنگ ساختمان

 

سه - رنگ عایق حرارتی نانو :

 

رنگ نانو عایق حرارتی با ایجاد حفره در سطح خود از نفوذ گرما در تابستان و خروج گرما در زمستان جلوگیری میکند .

پوشش عایق حرارتی نانو در برابر هر سه حالت انتقال گرما شامل تابشی ، هدایتی و همرفتی  عایق میباشد . این رنگ تاثیری در ظاهر ساختمان ایجاد نمیکند . به دلیل مایع بودن عایق حرارتی نانو و اجرای آسان آن با غلتک ،

قلم مو یا اسپری می توان از این رنگ عایق برای تمامی شرایطی که امکان نصب دیگر عایق های حرارتی مانند پشم شیشه وجود ندارد ، استفاده نمود .

کاربرد رنگ نانو عایق حرارتی

از رنگ نانو عایق حرارتی می توان برای عایق نمود سطوح خارجی ساختمان های مسکونی ، اداری و یا مجتمع های تجاری استفاده نمود

 به علت بهداشتی بودن رنگ نانو، می توان از این رنگ برای محیط های درمانی و حساس به باکتری مانند بیمارستان و آزمایشگاه ها  نیز استفاده نمود

 

 چهار - رنگ ضد حریق نانو :

رنگ نانو ضد حریق به عنوان یک لایه پوششی بر روی سازه های فلزی و یا مواد آتش زا یا قابل اشتعال  اجرا می شود . ضد آتش بودن رنگ نانو باعث میشود  مدت زمان فرآیند آتش گرفتن و ذوب شدن مصالحی مانند فولاد افزایش یابد . رنگ نانو ضد حریق در زمان رخ دادن آتش پف کرده و پوششی مقاوم در برابر انتقال حرارت ایجاد می نماید. 

 

 پنج - رنگ نانو آنتی باکتریال :

رنگ نانو آنتی باکتریال به عنوان یکی از انواع عایق های نانو می تواند یکی از تاثیر گذارترین عوامل جلوگیری از انتشار باکتری و میکروب باشد. در مکان هایی که مراجعه بیماران به آنجا متداول است مانند بیمارستان ها  برای عدم پخش باکتری های بیماری باید از لایه مناسب برای دیوارها و سقف استفاده کرد . رنگ نانو آنتی باکتریال که برای سطوح عمودی و افقی مانند سقف قابل اجرا است می تواند از نفوذ میکروب به لایه های دیگر و یا انتشار آن جلوگیری بعمل آورد .

 

رنگ ساختمان نانو | بهترین رنگ ساختمان

 

شرکت نانو پارس گرجی به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان مواد نانو در ایران ، آماده فروش و اجرای انواع محصولات نانو در نما ساختمان با قیمتی ارزان و مناسب می باشد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر ، با ما تماس بگیرید : 

تلفن شرکت :  0520  30  44 - 021 

تلفن همراه : 6350  888  0912

آدرس: بزرگراه آزادگان - قبل از پمپ بنزین فیروز بهرام - شرکت پارس پوشش (نانو پارس گرجی)


محصولات پر طرفدار

NP-500 (محصول نانو ویژه نما ساختمان | آجرنما و سیمان شسته)
این محصول ناموجود می باشد

 

 

NP-500  محصولی از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) رنگ عایق حرارتی مخصوص نمای ساختمان با 70 درصد کاهش انتقال حرارت و 100 درصد راندمان بالا ، قابل اجرا روی سطوح گچ ، سیمان و فلزات می باشد .

"> NP-500 (محصول نانو ویژه نما ساختمان | آجرنما و سیمان شسته)

این محصول ناموجود می باشد

 

 

NP-500  محصولی از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) رنگ عایق حرارتی مخصوص نمای ساختمان با 70 درصد کاهش انتقال حرارت و 100 درصد راندمان بالا ، قابل اجرا روی سطوح گچ ، سیمان و فلزات می باشد .

0ریال
SI-500B (رنگ نانو عایق حریق رنگی مخصوص سازه های فلزی)
این محصول ناموجود می باشد

 

 

رنگ نانوعایق حرارتی SI-500B محصولی از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) مخصوص سازه های فلزی

"> SI-500B (رنگ نانو عایق حریق رنگی مخصوص سازه های فلزی)

این محصول ناموجود می باشد

 

 

رنگ نانوعایق حرارتی SI-500B محصولی از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) مخصوص سازه های فلزی

0ریال
POWDER (پودر و رزین عایق فشار منفی)
پودر سیمانی نانو قابل اختلاط با 8 کیلو رزین si-380 و به صورت ماله ای روی سطوح اجرا می گردد.

"> POWDER (پودر و رزین عایق فشار منفی)

پودر سیمانی نانو قابل اختلاط با 8 کیلو رزین si-380 و به صورت ماله ای روی سطوح اجرا می گردد.

2,000,000ریال
Cleaner- 400 محصول نانو ویژه ( آجر نما،سنگ و سیمان شسته)
Cleaner - 400 محصولی از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) جهت شستشو آجر نما،سنگ و سیمان شسته

"> Cleaner- 400 محصول نانو ویژه ( آجر نما،سنگ و سیمان شسته)

Cleaner - 400 محصولی از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) جهت شستشو آجر نما،سنگ و سیمان شسته

600,000ریال

ملاقات در دفتر

hideبزرگراه آزادگان - قبل از پمپ بنزین فیروز بهرام - شرکت پارس پوشش (نانو پارس گرجی)

hideشماره تماس: ۴۴۳۰۰۵۲۰ ۰۲۱

hidenanonama@gmail.com

ساعت کاری

hideشنبه-۴شنبه------- ۸ صبح - ۵ بعدظهر

hide۵شنبه ------------ ۸ صبح - ۳ بعدظهر

hideجمعه ------------------ تعطیل است

به ما بپیوندید!

در صفحات اجتماعی ما عضو شوید و ما را دنبال کنید .

1  2  3

خبرنامه