ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *
کد امنیتی *

hide

output 8QrGIH

خرید رنگ عایق نانو

رنگ نانو عایق از نامش نیز می‌توان این نکته فهمید که نوعی رنگ می‌باشد که بر اساس و پایه تکنولوژی نانو ساخته می‌شود و تولید می‌شود. در ساخت این مواد از رزین‌های اکرلیک و همچنین از کامپوزیت‌های نانو که این مواد به نحوی عایق می‌باشند در ساخت این نوع رنگ‌‌ها استفاده می‌شود.
رنگ‌های نانو نوعی از عایق حرارتی و رطوبتی می‌باشند که از آنها در کف و دیوار استخر، جکوزی و آشپزخانه و همچنین سرویس‌های بهداشتی از آنها استفاده میِ‌نمایند و جهت آب بندی بکار می‌روند. استفاده نمودن از این رنگ‌ها برای آب بندی نمودن و عایق نمودن استخر و همچنین بام منازل استفاده ‌می‌شوند که روشی کم هزینه برای عایق نمودن می‌باشد.
در بین تمام عایق‌هایی که برای بکار می‌روند و استفاده می‌شوند، رنگ‌های نانو از جمله کم هزینه‌ترین عایق‌ها برای ساختمان می‌باشند و تنها به وسیله یک براش و رول رنگ به انجام می‌رسند.

خرید رنگ عایق نانو

مزایای رنگ نانو:

• قیمت عایق‌های رطوبتی نانو نسبت مواد دیگر پایین می‌باشد و هزینه چندانی را به همراه نخواهد و از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می‌باشند.
• این رنگ‌های نانو بسیار سبک می‌باشند و می‌توان از آنها در سطوح مختلف استفاده نمود و بکار برد مانند پشت بام و دیوار و دیگر سطوح ساختمان که نیاز به عایق دارند.
• استفاده نمودن از این رنگ‌های نانو نیاز چندانی به تخصص ندارد و به راحتی می‌توانید از آنها استفاده نمایید به سادگی بر روی سطح پخش می‌شوند و سریع خشک می‌شوند.
• این رنگ‌ها هم در سطوح داخلی ساختمان و همچنین در سطوح خارجی ساختمان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند و مناسب هستند.
• رنگ‌های نانو چسبندگی بسیار بالا و مناسبی دارند و به راحتی بر روی سطوح مختلف خواهند نشست و مشکلی برای آنها پیش نخواهد آمد و بر روی سطوح فلزی و آلومینیمی و چوبی و غیره به راحتی می‌نشینند.
• تمامی سطوحی توسط رنگ‌های نانو پوشش داده می‌شوند کاملا قابل شستشو می‌باشند و می‌توانید به راحی آنها و سطوح تحت پوشش آنها به راحتی تمیز نمایید.
• رنگ‌های نانو کاملا آنتی باکتریال می‌باشند و ضد قارچ و کپک می‌باشند و می‌توان از آنها برای مکان مختلف استفاده نمایید.
• این رنگ‌های نانو در طیف‌های رنگی بسیار متفاوتی ایجاد می‌شوند و همچنین علاوه بر استفاده در سطوح مختلف برای نقاشی به عنوان عایق نیز استفاده می‌شوند.
• پوشش‌های رنگ نانو از ترک نمی‌خورند و شکستگی در آنها به وجود نمی‌آید و در برابر حرارت و سرما و اشعه UV و دیگر مشکلات مقاوم می‌باشند و مشکلی برای آنها به وجود نمی‌آید.
• برای اینکه از رنگ‌ها و عایق‌های نانو استفاده نمایید نیاز نیست که عایق‌هایی که از قبل در ساختمان بکار برده‌اید را از بین ببرید و تخریب نمایید و می‌توانید به راحتی بروی عایق‌های قبلی این رنگ‌ها را استفاده نمایید.
• رنگ‌های نانو ضد زنگ و خوردگی می‌باشند و حتی می‌توانید از آنها برای محافظت وسایل استفاده نمایید.

 خرید رنگ نانو

رنگ‌های نانو چه کاربردهایی در ساختمان دارند؟

رنگ‌های نانو کاربردهای بسیاری دارند اما این رنگ‌ها بیشترین استفاده را برای عایق نمودن و محافظت دارند. این رنگ‌ها همانطور که قبلا نیز گفتیم نیاز به وسایل پیچیده و بسیار تخصصی ندارند و می‌توان توسط براش و قلمو‌های عادی نیز رنگ آمیزی نمود و در برای حرارت و رطوبت نیز عایق بسیار مناسبی می‌باشند. این رنگ‌ها را می‌توان به عنوان محافظ بر روی هر سطحی استفاده نمایید، زیرا پایه این رنگ‌های از رنگدانه‌های بسیار ریزی تشکیل شده‌اند و مشخص نیستند. مواردی که رنگ‌های نانو در آنها مورد استفاده قرار می‌گیرند بسیار زیادند مانند نمای بیرونی و درونی ساختمان‌های، سقف و کف اتاق و همچنین دیوارها، کف استخر و نیز اتاق‌های کنترل و بسیاری دیگر از مکان که نیاز به عایق و رنگ آمیزی دارند.

 

رنگ نانو در داخل ساختمان : 

 

در ابتدای این مطلب برای شما از مزایای رنگ‌های نانو گفتیم، این رنگ‌ها از هر لحاظی برای ساختمان بسیار مناسب می‌باشند. از جمله این مزایا می‌توان به عایقی برای سرمایش و گرمایش اشاره نمود. یکی از ایراداتی که رنگ‌های ساختمانی دارند کثیف شدن آنهاست که ممکن است باز هم برای شما خرج درست نماید. رنگ‌های نانو به شما این امکان را می‌دهند که خیالتان از بابت کثیفی رنگ ساختمان راحت باشد و نگرانی از این بابت نداشته باشید و به راحتی بتوانید دیوار‌ها را تمیز نمایید. که این رنگ‌ها خاصیتی که دارند این است کثیفی‌ها به آنها بسیار نمی‌چسبند و خاصیتی و تمیزی خود به خودی دارند.

به این شکل که در این رنگ‌ها نفوذپذیر نمی‌باشند و گرد و غبار به آنها نفوذ نمی‌کند در سطح آن باقی می‌ماند. برخی از رنگ‌های نانو که به عنوان عایق حرارتی و رطوبتی مورد استفاده قرار می‌گیرند و بی‌رنگ می‌باشند بر روی هر سطحی می‌نشینند بی‌آنکه تغییری در آن ایجاد نمایند آنرا عایق می‌نمایند. باز هم تاکید می‌کنیم که نگران استفاده از رنگ‌های نانو نباشید زیرا این رنگ‌ها توسط لوازم و تجهیزات عادی رنگ آمیزی مورد استفاده قرار می‌گیرند و رنگ آمیزی صورت میگیرد. رنگ‌های نانو را می‌توانید در بخش‌های مختلف منزل و ساختمان استفاده نمایید.

خرید رنگ عایق نانو

بهترین رنگ‌های نانو برای دیوار ساختمان چیست؟

 

به علت قابلیت‌های زیادی که رنگ‌های نانو دارند و آنها را در ابتدای مطلب برای شما توضیح دادیم، استفاده از رنگ‌های نانو بهترین گزینه برای رنگ‌ آمیزی می‌باشد. اگر به عایق بودن این رنگ‌ها اشاره نماییم میزان انتقال حرارت این عایق‌ها بسیار پایین می‌باشد و در مصرف انرژی بسیار صرفه جویی خواهد شد.

از طرفی نیز رنگ‌های نانو به دلیل آنتی باکتریال بودنشان خیال ما را در مورد بهداشت منزل راحت می‌کند و دیگر نگران بهداشت نخواهد بود.

 

 

نانو تکنولوژی

به دلیل آنکه  با استفاده از تاثیر فوق العاده  فناوری نانو یک ساختمان در زمان‌ها و مکان‌های مختلف می‌تواند رفتارهای متفاوتی از خود نشان دهد، سخت و غیر قابل انعطاف یا نرم و سیال، تئوری‌های شناخت مواد به   شکل کلی تغییر کرد.

در اصل مصالح، هویت همیشگی خود را از دست می‌دهند و دیگر معماری در زمان و مکان محدود نخواهد شد. مدرک بدون شک و مستدل تاثیر مستقیم فناوری نانو با معماری، مصالح (تولیدات فیزیکی) هستند که عموماً کاربری‌های گوناگونی به ساختمان‌ها می‌بخشند. این مصالح امکانات ویژه ای را برای کامل کردن و بهبود مصالح ساختمانی و فکر کردن درباره شکل جدیدی از زندگی ، به وجود می‌آورند  .

عایق حرارتی

افزایش روز به روز جمعیت جهانی و گسترش میزان ساخت ‌و ساز ها در جهان و همچنین به علت نامحدود نبودن منابع  و مصالح نورد نیاز برای ساخت ساختمان ، تقاضا برای استفاده کردن از مصالح نوین در صنعت ساختمان گسترش پیدا کرده‌است . کوشش در راستای یافتن راه حل‌ هایی برای بهبود کیفیت ، گسترش کارایی مصالح ساختمانی و کم شدن مصرف از ماده های خام و انرژی های غیر قابل بازگشت ، باعث استفاده از فناوری‌های جدید در این صنعت شده‌است. یکی از بزرگ ترین فناوری ‌های جدید در قرن حاضر فناوری نانو است که استفاده از آن برای برطرف کردن نیازهای صنعت ساختمان، می‌تواند بسیار راه حل خوبی باشد. از خوبی های استفاده از این علم و تکنولوژی جدید می ‌توان به گسترش کیفیت مصالح، صرفه‌جویی  کردن در استفاده از انرژی برگشت ناپذیر و به خاطر همین علت صرفه‌جویی اقتصادی گسترش این فناوری در معماری به‌ طور چشمگیری در حال پیشرفت است . که در ذیل به چند مورد از آن اشاره می کنیم :

  • نانو پوشش ‌ها
  • نانو رنگ ها
  • رنگ‌های دارای خاصیت خود تمیز شوندگی
  • سیمان و بتن

نانو پوشش‌ ها

نانو پوشش‌های هوشمند، از جمله بهترین اختراعات هستند . فناوری نانو در عرصه ساخت و تولید پوشش‌ ها انقلابی تازه درست کرده اند که علاوه بر کارکردهای گوناگون و چند منظوره، انتظارات مصرف کنند را درباره صرفه جویی در هزینه و انرژی برآورده می کند . مواد نانو هوشمند دارای خاصیت ضد خوردگی، ضد رادار، تصفیه‌کننده هوا، تمیزکننده سطوح و دارای پوشش‌های زیست فعال می باشند . این مواد با بهره‌گیری از برخی عوامل محیطی از جمله نور، گرما یا با حساسیت به برخی تغییرات شیمیایی همچون وقوع واکنش خوردگی، عکس‌العمل مناسب و کارکردهای مورد انتظار را بروز می‌دهند. در اینجا کار نانو ذرات در عملکرد نوین هر یک از پوشش‌ های کاربردی آن مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نانو پوشش‌ های ضد خوردگی

استفاده از نانو ذرات در ساختن پوشش‌ هایی با قابلییت ضد خوردگی، یکی از مهم ترین دستاوردهای فناوری نانو می باشد . از کاربرد های مهم نانو ذرات در پوشش‌ های عایقی می‌ توان به بهبود خواص حفاظتی ، محافظت آندی ، کاتدی و افزایش خواص چسبندگی اشاره کرد . استفاده از نانو ذرات برای حامل بازدارنده‌های خوردگی نیز از کاربرد های غیر مستقیم حفاظتی نانو ذرات در ساخت پوشش‌ های نوین و هوشمند است. نانو ذرات با توجه به داشتن ویژگی‌ هایی مثل سطح جانبی و واکنش‌ پذیری شیمیایی با قدرت بالا قادرند درصد بالایی از ذرات بازدارنده خوردگی را بر روی خود حمل کنند.

یکی از بخش های مهم در استفاده از نانو ذرات برای پوشش های هوشمند، انتخاب دسته ای از نانو ذرات است که بتواند گونه ‌ای از اتصالات موقت یا بازدارنده ‌ها را پدید آورند که به محض آزاد شدن محصولات جانبی خوردگی، این اتصالات شکسته شده و آزادسازی بازدارنده در محیط ممکن گردد.

در دسته‌ای دیگر از نانو پوشش ‌های ضد خوردگی، اتصالات تشکیل شده بین نانو ذرات و بازدارنده نسبت به یون‌ های هیدروکسید که از محصولات غیر ضرور اصلی در فرایند های خوردگی  که فلزات دارند حساس هستند و در لحظه آزاد شدن آن در محیط، اتصالات شکسته شده و بازدارنده به سمت محل آسیب دیده در فلز حرکت می کند . بازدارنده به سمت قسمت آسیب دیده حرکت خواهد کرد. بازدارنده در واکنش با عامل های خورنده زنده می شوند ، اکسیدهای نامحلولی به وجود می آورد که بر روی سطح فلز رسوب می کنند و از نفوذ الکترولیت به قسمت رویی فلز جلوگیری خواهد کرد و موجب غیر فعال شدن الکترون های آزاد آن می شود .

WhatsApp Image 2020 02 16 at 08.47.49

از بزرگ ترین ویژگی های این دسته از پوشش‌ ها عدم بکارگیری تعدادی از بازدارنده‌های شیمیایی نظیر کروماتها است که به شدت سرطان زا است . استفاده   کردن از بازدارنده ‌هایی مثل کرومات‌ها در پوشش ‌های غیر نانویی به دلیل آزادسازی مداوم آن‌ها حتی هنگام ایجاد نشدن واکنش خوردگی، موجب مصرف مقادیر بسیار زیاد و اصراف می‌ شد که خطرات بسیار زیادی برای زیست‌ محیطی را به دنبال دارد .

نانو پوشش‌ خود تمیز شونده

برآمدگی‌های میکروسکوپی دیده شده به روی برگ یک نیلوفر آبی، سطح مومسان آن را به سطحی ابر آب گریز بدل کرده که به شدت دافع آب است. قطرات باران به آسانی در تمام چنین سطحی غلتیده می شوند ، هر گونه آلودگی را از بین می برند. محققان موادی مصنوعی که دارای خاصیت خود تمیزکنندگی هستند را تولید کرده‌اند که به «اثر نیلوفر آبی» شهرت دارند. این در حالی  است که برخی از آن‌ها تکیه بر این دارند که دیگران ، از خصوصیت متقابل یعنی ابر آب دوستی و واکنش‌های شیمیایی کاتالیستی بهره می‌گیرند. محصولات  در آینده نزدیک ممکن است دو ویژگی آبدوستی و آبگریزی را با یکدیگر ترکیب کرده یا از موادی با قابلیت کلیدزنی استفاده کنند و به این وسیله جریان مایعات را در قسمتهای میکروسیالی کنترل کنند.

نانو پوشش ها در حال حاضر در بسیاری از ساختمانها و بنا ها در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند . نانو تکنیک ها در بتن خود تمیزشونده و سنگ ، شیشه و سرامیک ، منسوجات ، چوب ، فولاد ضد زنگ ، آلومینیوم و پلاستیک مورد استفاده قرار گرفته اند . نانوپوشش ها باعث می شوند ساختمان مخصوصا پنجره ها برای یک مدت خیلی طولانی تمیز بماند .

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید یا کلیپ های نمونه کار ما را در آپارات دنبال کنید.

برای دیدن نمونه کارهای ما و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به اینستاگرام ما نیز مراجعه کنید .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید ☎️ تلفن تماس :
021 - 44 30 0520

0912

در این مطلب می خواهیم راجب یکی از ویژگی هایی که رنگ های نانو دارند را بررسی کنیم .یکی از آن ویژگی ها را می توان به ویژگی عایق حرارتی بودن آن اشاره کرد .


رنگ عایق حرارتی

رنگ عایق حرارتی برخلاف عایق‌های سنتی از سه مکانیسم برای عایق سازی استفاده می شود رنگ عایق حرارتی در نوع سنتی فقط باعث کاهش هدایت حرارتی می شود در صورتی که رنگ نانو عایق حرارت امروزی باعث بازتابش نشر خیلی زیاد و هدایت حرارتی پایین را هم دارد.

بنابراین ضخامت بسیار کمی از عایق های سنتی کارآیی بیشتر از خود بروز می دهد .

ویژگی های منحصر به فرد

رنگ عایق حرارتی به طور همزمان اثرهای عایق حرارتی صوتی رطوبتی و ضد خوردگی را نیز نشان می دهد که منحصر به فرد است.

رنگ نانو عایق حرارتی برخلاف عایق های پلیمری شعله‌ور نمی شود رنگ نانو عایق حرارتی برخلاف عایق های سنتی در اتوبان زیاد کارایی خود را از دست نمی‌دهد .

این عایق قابل اجرا در سطوح مختلف و شکاف هاست که فایده ای نسبت به دیگر عایق ها دارد رنگ نانو عایق حرارتی به دلیل انعطاف پذیری در محدوده دمایی ۸۰ تا ۱۵۰ درجه سانتی گراد سبب حفاظت سطوح مختلف ساختمانی در برابر  انبساط و انقباض اقلیمی است.

این پوشش دارای فرمولاسیون منحصر به فرد است که می تواند خیلی خوب از انتقال حرارت ناشی از گرادیان دمایی در دو سمت که محیط بسته جلوگیری کند.

ویژگی های فنی

نانو یک محصول بر پایه ی رزین های پایه ی آب و حلال است که شامل پیگمنت های خنثی و نانو افزودنی می باشد و به این دلیل هم در مصرف های صنعتی و ساختمان قابل اعمال و استفاده می باشد.

همه ی این پوشش ها چسبندگی بسیار عالی و مقاومت بسیار مناسب در برابر تست سالت اسپری و آلودگی هوا ، قارچ ها و میکروب ها از خود نشان می دهد.

پوسته پوسته نمی شود و ترک نمی خورد و چسبندگی آن به سطح بسیار عالی می باشد.

براساس بررسی های انجام شده ، اثر استفاده از این پوشش در روز های بسیار گرم یا بسیار سرد خیلی بیشتر می شود و می تواند اختلاف دمایی تا ۲۰ درجه ی سانتی گراد بین دمای محیط خارج و داخل به وجود آورد.

این اختلاف در دماهای معتدل هم بسیار زیاد نیست و اصولاً بازدهی این پوشش در منطقه هایی که دمای هوا به میزان قابل توجهی بالا و یا پایین بوده و بسیار خوب است.

در چه جاهایی می توان از رنگ نانو عایق حرارتی استفاده کرد؟

رنگ نانو عایق حرارتی کاربرد بسیاری در صنعت ساختمانی دارد با استفاده از رنگ نانو عایق حرارتی می توان عایق حرارتی ساختمان را به طور بسیار مطلوبی به وجود آورد از جمله بخش هایی که در ساختمان با استفاده از رنگ نانو عایق می توان عایق کاری کرد و به طور زیر توضیح داده شده است.

سقف ها: با عایق کاری سقف مصرف انرژی برای گرمایش و سرمایش ساختمان ۳۵درصد تا ۴۵درصد کاهش یافته است.

دیوارهای خارجی : مصرف انرژی برای گرمایش و سرمایش ساختمان را حدود ۱۵درصد کاهش می دهد.

رنگ عایق حرارتی | رنگ عایق حرارتی نانو

کف : مصرف انرژی در زمستان را ۵درصد کاهش می دهد.

همه ی لوله های رفت و برگشت آب چیلر

همه ی لوله های رفت و برگشت آب داغ و گرم

همه ی لوله های رفت و برگشت منبع های استنباطی

همه ی لوله های آب گرم و برگشت آب گرم مصرفی

همه ی لوله های آب سرد قرار گرفته شده در زیر سقف ، محوطه ی باز و....

همه ی منبع های آب گرم کویل دار ، دوجداره و انبساط

همه ی منبع های آب سرد قرار گرفته شده در فضای باز ، پشت بام

منبع های گازوئیل نصب شده در فضای باز

همه ی لوله های بخار صنایع برای جلوگیری از تشکیل شدن کندانس سردخانه ها

و...

 

عایق ها به شکل های متفاوت صفحه ای ، تخته ای آجری ،ورقه ای ، و نواری به بازار عرضه می شوند.

پوشش عایق حرارتی سطح های سنگی و  بتنی

عایق کاری سطح های متفاوت ساختمانی یکی از راه های جلوگیری از هدر رفتن انرژی و کاهش هزینه ها می باشد.

با اعمال نانو پوشش عایق حرارتی بر روی سطح های ساختمانی سنگی و بتنی می توان این امر را تا حد قابل قبول تحقق بخشید.

نانو ذره های موجود در این پوشش با جذب کردن بخشی از طیف های تابش و باز تابش نور خورشید سبب جلوگیری از عبور گرما می شوند و مصرف انرژی را به مقدار بسیار زیادی کاهش می دهند ، به صورتی که راندمان کاهش گرمای عبور شده تا حدود ۲۰ الی ۲۵ درصد خواهد بود .

رنگ نانو عایق حرارتی SI-500

رنگ نانو پایه ی آب SI_500 با خاصیت کشسانی بسیار زیاد ، در نمای داخلی و خارجی ساختمان ها قابل استفاده بوده است و از انتقال حرارت به سطح های داخلی جلوگیری کرده و بیش از ۵۰ درصد راندمان انرژی مفید را افزایش می دهد.

SI_500 افزون بر خاصیت کشسان از ذره های نانو سرامیک برای جلوگیری کردن از انتقال حرارت استفاده می شود و سطح آن از دیگر رنگ های ساختمانی زبرتر نشان داده می شود و در دو گروه ‌A و B تولید و ارائه شده که نوع A با توان محافظت در برابر ۵۰ درجه و برای سطح های ساختمانی و نوع B برای جلوگیری کردن از انتقال حرارت های بالای ۲۵۰ درجه مانند لوله ها ی تاسیسات ، سالن های ذوب فلز ها استفاده می شود.

این محلول به رنگ طوسی است اما به دلیل سفارش در رنگ های دیگر قابل ارائه می باشد.

ویژگی این محصول

مقاوم در برابر تغییر آب و هوای محیط

حلال پایه ی آب

۴۰۰ درصد قابلیت کشسانی

ضد اشعه ماورای بنفش

ضد ترک

نحوه مصرف :
مقدار مصرف :

یک کیلو رنگ نانو برای یک متر مربع

یک لیتر پرایمر برای پنج متر مربع

روش اجرا : با استفاده از غلطک ، قلمو

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید یا کلیپ های نمونه کار ما را در آپارات دنبال کنید

برای خریداری از این محصول و دیدن دیگر محصولات به صفحه نخست سایت ما مراجعه کنید .

برای دیدن نمونه کارهای ما و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به اینستاگرام ما نیز مراجعه کنید .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید ☎️ تلفن تماس :
021 - 44 30 0520
0912 رنگ عایق حرارتی | رنگ عایق حرارتی نانو888 6350


محصولات پر طرفدار

NANO CEMENT FILLER پودر سیمانی نانو
NANO CEMENT FILLER پودر سیمانی نانو

پودر سیمانی نانو قابل اختلاط با 8 کیلو رزین SI-380 و به صورت ماله‌ای روی سطوح اجرا می‌شود.

"> NANO CEMENT FILLER پودر سیمانی نانو

NANO CEMENT FILLER پودر سیمانی نانو

پودر سیمانی نانو قابل اختلاط با 8 کیلو رزین SI-380 و به صورت ماله‌ای روی سطوح اجرا می‌شود.

10,000,000ریال
SI-310 (رنگ استخری الاستیک اکریلیک)
رنگ نانوعایق آنتی باکتریال SI-310 محصولی از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) مخصوص استخر، آب نما و مخازن آب

"> SI-310 (رنگ استخری الاستیک اکریلیک)

رنگ نانوعایق آنتی باکتریال SI-310 محصولی از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) مخصوص استخر، آب نما و مخازن آب

1,700,000ریال
SI-191 (محصول نانو ، براق کننده مخصوص آجرنما و سنگ های قیچی)
SI-191 محصول صنعت رنگ و رزین تحت لیسانس شرکت Joniur از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) جهت اجرا بر روی آجرنما و سنگ های قیچی

"> SI-191 (محصول نانو ، براق کننده مخصوص آجرنما و سنگ های قیچی)

SI-191 محصول صنعت رنگ و رزین تحت لیسانس شرکت Joniur از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی) جهت اجرا بر روی آجرنما و سنگ های قیچی

700,000ریال
مواد نانو 100–G
مواد نانو 100 – G محصولی از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی)

"> مواد نانو 100–G

مواد نانو 100 – G محصولی از شرکت پارس پوشش نانو پارس (گرجی)

600,000ریال

ملاقات در دفتر

hideبزرگراه آزادگان - قبل از پمپ بنزین فیروز بهرام - شرکت پارس پوشش (نانو پارس گرجی)

hideشماره تماس: ۴۴۳۰۰۵۲۰ ۰۲۱

hidenanonama@gmail.com

ساعت کاری

hideشنبه-۴شنبه------- ۸ صبح - ۵ بعدظهر

hide۵شنبه ------------ ۸ صبح - ۳ بعدظهر

hideجمعه ------------------ تعطیل است

به ما بپیوندید!

در صفحات اجتماعی ما عضو شوید و ما را دنبال کنید .

1  2  3

خبرنامه